کد خبر : ۹۲۴۸۱
به روز شده در : ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۰
شاخص کل بورس امروز با کاهش ۳ هزار و ۳۲۳ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۹۷ هزار و ۷۱۱ واحد قرار گرفت.
به گزارش سفیر اقتصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز سه شنبه (۴ مهر) در ابتدای بازار  شاخص کل بورس با رشد ۵۷ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۰۱ هزار و ۹۲ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار هم شاخص کل بورس با کاهش ۳ هزار و ۳۲۳ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۹۷ هزار و ۷۱۱ واحدی قرار گرفت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۲ هزار و ۱۵ میلیارد تومان رسید. فملی، کگل و فولاد سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و تکاردان، خزامیا و خودرو سه نماد پرتراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با افزایش ۷۷۷ واحدی روی پله ۷۱۷ هزار و ۳۷۱ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد۳ هزار و ۷۶۰ میلیارد سهم به ارزش ۲ هزار و ۱۵ میلیارد تومان رسید.

برترین گروه صنعتی بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۳۹۶ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین فلزات اساسی و شیمیایی در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

فملی۲، وغدیر۲ و افران بیشترین ارزش معامله و نماد‌های فملی۲، شستا و خودرو بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد۶۵۴، اراد ۸۷۴ و اخزا۰۱۱۴بیشترین ارزش معامله و نماد‌های تجلی۲، ثبات۲ و دی بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: